Fortnite: Battle Royale – NEWS !

Fortnite: Battle Royale – co nowego czeka na graczy?

Wiemy, że wśród was są miłośnicy gry Fortnite: Battle Royale, dlatego spieszymy z najświeższymi informacjami o zmianach, jakie szykuje dla nas studio Epic Games. Swoje opinie o tych zmianach dodajcie w komentarzach – jesteśmy ich ciekawi!

Pierwszą i najważniejszą zmianą jest dodanie do obecnych map nowych układów urbanistycznych, tj. budynków, dróg i elementów małej architektury. Mapa ma być od teraz czytelna dla tych, którzy szukają „punktów zaczepienia”, pomagających w orientacji w danej lokacji.

Jeśli lubicie grać w teamie, to możecie zaprosić do swoich znajomych graczy, którzy grali z wami przed chwilą – ta nowa opcja powinna was ucieszyć, bo będziemy mogli grać dalej ze sprawdzonym w ostatnim meczu graczem.”
Od gracza do gracza” lubi również opcję teamkilling dla tych, którzy sprawiają trudności w grze innym członkom drużyny (zwykłym, paskudnym trollom!). Twórcy zapowiadają, że wszelkie zgłoszenia „trudnego” gracza będą rozpatrywane szybciej i skuteczniej. Trollom – do widzenia!

Ci, dla których strzelanie było dotychczas czynnością nie wymagającą skupienia, teraz będą musieli przysiąść i wyćwiczyć zręczność. To właśnie będzie wymagane od gracza – skupienie się na celu i doprecyzowanie celności. Twórcy wzięli chyba do serca zgłoszenia graczy, którzy narzekali na zbyt dużą losowość broni.

Abyśmy mogli stawać się coraz lepszymi graczami, dodana zostanie również statystyka meczu. A pokaże nam to przejrzysta tabelka, która powiadomi nas o ilości zadanych i otrzymanych obrażeń.

Z ogólnych zmian odczujemy różnicę w dźwiękach gry i odświeżymy wygląd swoich postaci – plotka niesie, że dodane zostaną nowe opcje skórek.

Podobają wam się propozycje zmian? Zauważycie je już w przeciągu kilku następnych tygodni!

autor: EJ.