Gwiazda Śmierci tuż tuż …

Fani serii Star Wars Battlefront od wczoraj nie śpią tak spokojnie, ich sny kierują się co chwilę na kalendarz i na datę 20 września.
Dlaczego ? Dlatego iż tego dnia posiadacze przepustki sezonowej dostana swój nowy wyczekiwany DLC – Gwiazda Śmierci. Tradycyjnie też 2 tygodnie później będą mogli nabyć ją nowi gracze.
A wszystko dzięki nowemu trailerowi, który ukazuje bardzo dużo z nowego dodatku – oto i on:

Dodatek, będzie dostępny na wszystkich trzech platformach (PC, Xbox oraz PS) . Wiemy też, że do gry wprowadzonych zostanie dwóch nowych bohaterów, powszechnie lubiany Chewbacca
3129960-chewbaccaoraz jeden z Łowców Nagród – Bossk
3129961-bossk

Szczegółowe informacje wskazują iż włochaty Wookie będzie bardzo odporny na obrażenia i do tego silną postacią, minusem ma być jego szybkość. Wiemy też, że jego kusza będzie silniejsza niż jej odpowiednik dostępny dla wszystkich graczy.
Bossk natomiast posiada umiejętności regeneracji zdrowia zwiększającej się w miarę likwidacji przeciwników.
Oczywiście nie zabraknie nowych pojazdów, kart, broni oraz skórek, ale przede wszystkim Gwiazdy Śmierci, map i nowych trybów gry.

Przypominamy że Gwiazda Śmierci jest trzecim dodatkiem już po Zewnętrzych Rubierzach oraz Bespinie, wcześniej wydano tez mały dodatek Bitwa o Jakku (związany z ubiegłoroczna premierą Star Wars – Przebudzenie Mocy).
Wiemy też że następnym dodatkiem do gry będzie Łotr 1 – Scarif, nawiązujące do filmu, który swoją premierę ma już w grudniu tego roku.

Hej i niech moc będzie z Wami. 
🙂