Jak zrobić sobie dobrze w CS:GO ?

Gra Counter Strike: Global Ofensive cieszy się wielkim zainteresowaniem graczy.
Wręcz historyczna gra typu FPS cieszy sie około 2,215,156 unikalnymi graczami, a specjalnie dla nich:

PARE TIPÓW DLA TYCH KTÓRZY CHCĄ BY ICH GRA DZIAŁAŁA LEPIEJ, A NIE CHCĄ WYDAWAĆ KASY

W CS;GO jedną z najważniejszych czynników wpływających na to czy wygramy czy przegramy jest nasz czas reakcji który nie zawsze też zależy w 100% od nas samych.

Znalezione obrazy dla zapytania input lag gif

INPUT LAG^

To czas upływający od wciśnięcia przycisku do jego efektu na ekranie. Zależy on od wielu czynników – twoj kontroler, monitor czy nawet sama gra.
Ułamek sekundy może mieć wpływ na zwycięstwo czy przegraną twojej drużyny dlatego właśnie powinno zadbać się o zminimalizowanie, a najlepiej o usunięcie input laga.
1.Monitor- Jeżeli kupujesz nowy monitor najlepiej zwracać uwagę na ilosć hercy. Najlepiej 144. Dzięki temu unikniesz sytuacji w których przciwnik strzela ci w głowe w momencie w którym wyszedł zza rogu w ułamku sekundy.
Rozdzielczośc monitora również jest czynnikiem wpływającym na jakośc i wygodę naszej gry. Przy ustawieniach monitora na rozdzielczość 16;9 będziemy widzieć więcej, a przy większym monitorze ustawienie to jest wygodniejsze i przyjemniejsze.
Po zakupie monitora wyłącz V-Sync oraz sprawdź czy twoja karta graficzna nie ma uruchomionych żadnych polepszaczy oraz czy nie masz różnych opcji poza grą które również mają wpływ na Input Lag.

USTAWIENIA SIECIOWE

Serwery csgo są serwerami dedykowanymi. Każda akcja musi zostać przez nie zarejestrowana. Maszyna obsługująca mecz porównuje grę twoją i przeciwnika i dzięki temu dowiadujesz się czy trafiłeś czy nie.
Kilka komend  cl_cmdrate 128; cl_updaterate 128; rate 128000; cl_interp 0 pozwalają one na to by twoja gra wysyłała i pobierała najwięcej informacji , jak to tylko możliwe. Zapewnia to nam płynną rozgrywkę przy pracy maszyny.

^

Znalezione obrazy dla zapytania 128 tickrate vs 64 gif

AKCELERACJA MYSZY

Wchodzimy w panel sterowania, wybieramy zakładkę „Opcje wskaźnika” i ustawiamy suwak szybkości na środek czyli na 6 punkt z 11 i odznaczamy opcje „Zwieksz precyzję strzału” dzięki temu ruchy w csgo beda odzwierciedleniem ruchu twojej myszy bez przeszkadzających „polepszaczy”
Na początku gra może wydać ci się dziwna ale po krótkim czasie można się przyzwyczaić, a nasze strzały będą bardziej precyzyjne.

FILM JAK ITP NA SAMYM DOLE

USTAWIENIA URUCHAMIANIA CZYLI LEPSZE I SZYBSZE DZIAŁANIE NASZEJ GRY 

1.Wchodzimy w bibliotekę gier > counter strike (prawym klikamy) > właściwości > Ustaw Opcje Uruchamiania.

możemy wpisać tam komendy które wpłyną na działanie naszej gry.

„-high” -Ustawia priorytet gry na wysoki przez co poprawia jej funkcjonowanie.

„-novid’ – Logo gry które pojawia się zawsze po uruchomieniu zostanie wyłączone, a my będziemy odrazu przenoszeni do Menu.

„-nod3d9ex” – jeżeli w trakcie gry używasz ALT + TAB to potrzebna będzie ci większa ilość klatek, a ta komenda to umożliwi.

„+cl_forcepreload 1” – ta opcja sprawi, że gra nie zacznie się dopóki wszystko nie zostanie do końca załadowane, dzięki temu unikniemy nagłych spadków klatek jak gra postanowi coś dodatkowo załadować.

„-threads 4” / „-threads 2”-CS;GO domyślnie będzie się starał używać 3 rdzeni procesora. Jeśli nasz sprzęt jest lepszy i będziemy chcieli by nasza gra brąła więcej używamy komendy z 4, a jeżeli słabszy to komendy z 2.

 

 

♥Informacje pochodzą z serwisu Youtube.com oraz CD-Action♥