Twórcy

Ekipa „Od Gracza dla Graczy” (ODDG) należą:

12801126_10154967269378973_898306865961995296_n

Radek, znany bardziej, jako drAq to ćwierć wieku gracza i troszkę więcej życia. Dawniej zainteresowany cRPG i strategiami, teraz głównie grami sieciowymi, bez preferencji gatunkowych. Gracz nie tylko komputerowy, ale również larpowy i RPGowy.
Członek studenckiego klubu miłośników fantastyki Grimuar, a ostatnio również współorganizator pleneru fotograficznego „Lost Days”. Służy pomocą, dobrym słowem i poradą!

Darek znany bardziej jako Koolt zapalony kuglarz a w wolnym czasie jeśli go ma – gracz.
Specjalizacja: WOT, Overwatch i Poi 🙂 . Nie ocenia kogoś po statystykach, lecz po grze z taką osobą. Pomaga dobrym słowem jak tylko może, a jeżeli nie może to nie pomaga. Nawet w najczarniejszym scenariuszu odnajdzie jasny pozytyw. Tutaj link do jego kanału gdzie możecie nauczyć się POI techniki, a na naszym kanale zobaczycie jego poradniki do WOT .

 

Marcel znany bardziej jako Rodzyn,wielki fan Star Wars, ale przede wszystkim wielki fan dobrych gier.
Najbardziej lubi tytuły pełne akcji oraz wszelkiego rodzaju FPS.
Dotychczas u nas znany  serii na kanale Od Gracza dla Graczy „Star Wars Force Unleashed”.

Zerknijcie też TU na jego kanał.

Paweł znany jako TepskiTeps, Tepski, Tedope, Tepe. Dawniej związany z deskorolką i rapsami. Następnie ze sportami walki (kickboxing, boks tajski, boks  klasyczny) i grami. Nie dyskryminuje prawie żadnego gatunku gier, poza przygodówkami point’n’click (podobno kiedyś wytrzymał przy jakiejś więcej niż 10 minut). Gracz CS:GO, sercem global, rangą gold.. Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, były dziennikarz, specjalizujący się w pr, reklamie i marketingu. Zainteresowany sportami walki, marketingiem, od czasu do czasu piwem i kebabem (jeśli aktualnie nie zrzuca zbędnych kilogramów), grami. Fan Barrego. Ciekawostka: kiedy się ogoli to panie w sklepie sprawdzają mu dowód przy zakupie piwa bezalkoholowego.

Tepski posiada też własny kanał O TU – zajrzyjcie na pewno przypadnie Wam do gustu.

Daniel „Bionare” Mam 16 lat W gry gram od 5 roku życia Pierwsza gra w która tak naprawdę samodzielnie grałem było World of warcraft aż po dzis dzień Aktualnie zajmuje się CS:GO,LoL oraz World of Warcraft Moim hobby jest jazda na rowerze oraz muzyka

A tu jego Twitch 

Dodaj komentarz